Hollywood RPG


Добре дошли в Холивуд. Градът, в който купона никога не свършва. Дано се забавлявате.
- Scarlette.; Amber Smith
Hollywood RPG


Добре дошли в Холивуд. Градът, в който купона никога не свършва. Дано се забавлявате.
- Scarlette.; Amber Smith
Hollywood RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hollywood RPG.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 23 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 23 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 117, на Нед Окт 13, 2024 11:47 am
Latest topics
» Hot or Not за предишния?
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 11:33 am by Тейлър МакКуин

» Който пише последен е най-големия .
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeПет Юни 22, 2012 11:32 am by Тейлър МакКуин

» История с 3 думи
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 3:49 pm by David Black

» Търся си...
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeНед Май 06, 2012 10:25 am by Елена Гилбарт

» Елена Гилбарт
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeНед Май 06, 2012 10:18 am by Елена Гилбарт

»  Реклама на форуми
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 8:57 pm by Amber Smith

»  Паркът
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 7:48 pm by Sally Clermon

» Флууд на воля :D
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeНед Апр 22, 2012 11:24 am by Dean Winchester

» Искам снимка на..
Алекзандър Стоунър Icon_minitimeСъб Апр 21, 2012 7:42 pm by Dean Winchester

Top posters
Amber Smith (89)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Scarlette. (54)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Томас Блек (51)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Adrianna Duncan (41)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Sally Clermon (36)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Джулия Бейкър (30)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Taylor. (23)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Kathalina Lawrence. (22)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Dean Winchester (19)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 
Тейлър МакКуин (19)
Алекзандър Стоунър Vote_lcapАлекзандър Стоунър Voting_barАлекзандър Стоунър Vote_rcap 

 

 Алекзандър Стоунър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алек Стоунър

Алек Стоунър


Брой мнения : 1
Join date : 19.04.2012

Алекзандър Стоунър Empty
ПисанеЗаглавие: Алекзандър Стоунър   Алекзандър Стоунър Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:43 pm


Алекзандър Стоунър Gt7j_aed_u8vt1
Лик - Matt Lanter

Име
Алекзандър Брус Стоунър

Прякор
Алек

Години
21

Професия
Сърфист

Външен вид
Казват, че когато си преживял нещо, то се запечатва на лицето ти. Някаква тъмнина в погледа, нещо сбъркано в изражението и прочие. Ала гледайки се в огледалото, не откривам нищо обезпокоително в образа отсреща. Познатият, проницателен син поглед грабва вниманието, приемайки ролята на отличителен белег у мен. Косата ми е права, тъмно кестенява и с нехарактерна, небрежна форма. Вглеждайки се в целия образ, се забелязва висок мъж с развито, силно телосложение, издаващо отдадеността към спорта. Дрехите са също толкова небрежни, съвсем незначими за мен.

Характер
Не съм представител на нито един от онези типове момчета, които биха се харесали на родителите на приятелката си. Проблемът е там, че не ми пука. Отдавна съм свикнал да игнорирам това, което хората говорят. И сам разбирам как трябва да се държа, но предпочитам да действам по начина, който ми харесва и ме показва такъв, какъвто съм.
Разбира се, ако не ми се пречкаш, бих спестил арогантността и на двама ни. Добронамерен съм, макар да се поддавам на променливите си настроения. Обичам да гледам от забавната страна на нещата и рядко се впрягам. Една от бившите ми приятелки казваше, че съм изключително шармантен. Е, наистина, в последствие ме нарече идиот по тридесет различни начина(занимаваше се с филология), но ще приемем, че тези думи са плод на гнева й.
Винаги съм пълен с енергия, която се старая да предам на компанията си. Досещаш се - харесвам динамиката, високия адреналин и прибързаните решения. Ако животът е театър, аз бих предпочел да импровизирам.
За мен е важно да знам, че съм заслужил всичко, което преживявам. Не мога да загърбя гордостта си и когато открия съжаление у някого или опит за подаяние, реагирам доста бурно.
Както ми каза скъп за мен човек, ще те запомня с три неща - свободолюбив, импулсивен и ужасен готвач.

История
Понякога се връщам назад и се чудя какво ми е липсвало. Израснах в Мелбърн, Австралия. Родителите ми ме снабдяваха с достатъчно джобни и никога не спираха смешните ми пориви на самостоятелност. Имах добри оценки и много приятели, които да им се възхищават. Живеех до плажа и всяка сутрин, когато окенът представяше достойно изпитание, се изправях срещу него. Макар тогава сърфингът да ми печелеше вниманието на момичетата, не това ме интересуваше. Всъщност, това бе единственото нещо, което ме караше да ги забравя, заедно с целия свят. Да, в онези дни всичко, което ми липсваше бяха грижи.
Разбира се, кармата намери и моя адрес. Изгубих родителите си, което бързо ме превърна в жалкия магнит за съжаление, който привличаше всеки застаряващ познат, търсещ добра репутация, който имах нещастието да познавам. Предлагаха ми помощ с данъците, храна, дори рамо, на което да поплача. Трябваше да отхвърля всичко учтиво, но бях забравил за добрия тон и често изпращах "доброжелателите" с някое от вечните закани към любящите им майки. Колкото и да отричах, че имам нужда от помощ, скоро нещата пропаднаха напълно. Дълговете - единственото наследство от баща ми, се натрупаха, докато не изгубих къщата. Взех сърфа си, дрехите и няколко снимки на родителите си и напуснах дома, в който бях израснал.
Настаних се в старата "Морис" - яхта, която дядо ми с гордост бе обявил за любовта на живота си. По онова време, близо трийсет години по-късно, от нея би станало гордост единствено за сметището. Но поне имаше покрив, а и никой не знаеше новото ми местоживеене. Няколко дни по-късно, напуснах гимназията. Намерих си поносима работа, а когато имах време сърфирах или се опитвах да създам илюзията, че яхтата не е такъв боклук.
Това трая няколко години, в които единствено приятелите ми и океана ме спираха да не загубя разума си. Докато един ден, на плажа не се организира състезание по сърф. Дори не бях проучил в какво се замесвам, когато се записах. На фона на останалите аматьори, лесно спечелих първото място, заедно с договор с някаква фирма в Холивуд. На следващия ден продадох "Морис" за смешна цена, с която си купих самолетен билет за щата Калифорния.

Върнете се в началото Go down
Amber Smith

Amber Smith


Брой мнения : 89
Join date : 15.04.2012

Алекзандър Стоунър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алекзандър Стоунър   Алекзандър Стоунър Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 5:19 pm

Одобрен си
Върнете се в началото Go down
 
Алекзандър Стоунър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hollywood RPG :: Вашите персонажи :: Създаване на герой-
Идете на: